FUNNY SKI

Jesteśmy grupą przyjaciół , instruktorów narciarstwa , których połączyła wspólna pasja do sportów zimowych. Postanowiliśmy przekazać swoją wiedzę ,doświadczenie i umiejętności propagując narciarstwo poprzez szkolenie i dobrą zabawę.

Mamy duże doświadczenie w nauczaniu wszystkich grup wiekowych, do szkoleń i wyjazdów podchodzimy z dużą starannością , uśmiechem i pełnym zaangażowaniem. Naszym celem jest aby nauka była przyjemnością i odbywała się bezstresowo tym samym przynosząc zamierzone efekty i zadowolenie.

Jako instruktorzy zapewniamy szkolenia  z uwzględnieniem najnowszych technik narciarskich, korzystając z najlepszych  polskich ośrodków. Poziom i zakres zajęć dostosowujemy do możliwości naszych klientów. Jako jedyni prowadzimy autorski program dla seniorów oraz osób po przerwie w uprawianiu narciarstwa .

W naszej działalności nie zapominamy również o firmach i instytucjach zapewniając obsługę instruktorską  narciarskich wyjazdów integracyjnych a dla osób bardziej wymagających proponujemy wyjazdy VIP z instruktorem na wyłączność.